Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 7 Halland norra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 BK Viljan / IF Älvéna Viljan/Älvena 18 14 2 2 36 44
2 FC Falkagård Falkagård 18 13 2 3 35 41
3 Arvidstorps IK Arvidstorp 18 13 2 3 17 41
4 Unite People FC Unite People 18 9 2 7 3 29
5 Frillesås FF Frillesås 18 8 3 7 3 27
6 IFK Bänared Bänared 18 7 3 8 2 24
7 Annebergs IF Anneberg 18 6 1 11 -9 19
8 Tofta GIF Tofta 18 5 2 11 -14 17
9 Vessigebro BK/ Ätrafors Vessig/Ätraf 18 3 2 13 -23 11
10 Veddige BK Veddige 18 2 1 15 -50 7
  • Tofta GIF 2-1 Annebergs IF
    Vessigebro BK/ Ätrafors 0-4 FC Falkagård
  • Arvidstorps IK 3-2 Veddige BK
    Frillesås FF 0-2 BK Viljan / IF Älvéna
  • Frillesås FF 2-3 Arvidstorps IK
    Veddige BK 5-3 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Unite People FC 2-3 BK Viljan / IF Älvéna
    IFK Bänared 2-0 Tofta GIF
  • BK Viljan / IF Älvéna 3-1 FC Falkagård
  • Arvidstorps IK 2-1 IFK Bänared
    Frillesås FF 2-2 Annebergs IF
  • Unite People FC 2-1 Veddige BK
  • IFK Bänared 2-0 Frillesås FF
    Vessigebro BK/ Ätrafors 1-3 BK Viljan / IF Älvéna
    FC Falkagård 6-1 Arvidstorps IK
    Veddige BK 0-1 Tofta GIF
  • Annebergs IF 2-1 Unite People FC
  • Frillesås FF 0-2 FC Falkagård
  • Arvidstorps IK 5-1 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Unite People FC 1-1 IFK Bänared
    Annebergs IF 8-3 Veddige BK
  • Tofta GIF 2-2 BK Viljan / IF Älvéna
    Vessigebro BK/ Ätrafors 2-2 Frillesås FF
  • FC Falkagård 2-2 Unite People FC
  • IFK Bänared 2-0 Annebergs IF
  • Arvidstorps IK 1-0 Tofta GIF
    IFK Bänared 8-0 Veddige BK
  • Annebergs IF 1-4 FC Falkagård
    Unite People FC 2-1 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Tofta GIF 1-1 Frillesås FF
    Vessigebro BK/ Ätrafors 2-1 Annebergs IF
    FC Falkagård 2-1 IFK Bänared
    Veddige BK 1-4 BK Viljan / IF Älvéna
  • IFK Bänared 2-0 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Unite People FC 0-1 Tofta GIF
    FC Falkagård 7-2 Veddige BK
    Arvidstorps IK 2-4 BK Viljan / IF Älvéna
  • BK Viljan / IF Älvéna 3-1 Annebergs IF
  • Frillesås FF 5-1 Veddige BK
    Arvidstorps IK 5-2 Unite People FC
    Tofta GIF 0-2 FC Falkagård
  • IFK Bänared 1-0 BK Viljan / IF Älvéna
  • Vessigebro BK/ Ätrafors 0-1 Tofta GIF
    Annebergs IF 1-2 Arvidstorps IK
  • Unite People FC 2-3 Frillesås FF
  • Veddige BK 2-4 Arvidstorps IK
    BK Viljan / IF Älvéna 5-3 Frillesås FF
    FC Falkagård 1-1 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Annebergs IF 2-0 Tofta GIF
  • BK Viljan / IF Älvéna 3-1 Unite People FC
    Arvidstorps IK 4-1 Frillesås FF
  • Tofta GIF 1-2 IFK Bänared
    Vessigebro BK/ Ätrafors 2-1 Veddige BK
  • IFK Bänared 1-1 Arvidstorps IK
    FC Falkagård 3-2 BK Viljan / IF Älvéna
    Veddige BK 1-5 Unite People FC
  • Arvidstorps IK 2-0 FC Falkagård
    Tofta GIF 2-3 Veddige BK
  • BK Viljan / IF Älvéna 3-1 Vessigebro BK/ Ätrafors
    Frillesås FF 4-3 IFK Bänared
    Unite People FC 2-1 Annebergs IF
  • Veddige BK 1-3 Annebergs IF
    Vessigebro BK/ Ätrafors 2-3 Arvidstorps IK
    IFK Bänared 4-5 Unite People FC
    FC Falkagård 1-5 Frillesås FF
  • Annebergs IF 1-0 IFK Bänared
    BK Viljan / IF Älvéna 4-0 Tofta GIF
  • Frillesås FF 5-3 Vessigebro BK/ Ätrafors
    Unite People FC 1-3 FC Falkagård
  • Veddige BK 0-0 IFK Bänared
    FC Falkagård 7-1 Annebergs IF
    Tofta GIF 3-6 Arvidstorps IK
  • Vessigebro BK/ Ätrafors 1-2 Unite People FC
  • Frillesås FF 1-0 Tofta GIF
    BK Viljan / IF Älvéna 6-0 Veddige BK
    IFK Bänared 0-3 FC Falkagård
  • Annebergs IF 4-0 Vessigebro BK/ Ätrafors
  • Tofta GIF 0-3 Unite People FC
  • Annebergs IF 1-2 Frillesås FF
    Vessigebro BK/ Ätrafors 4-0 IFK Bänared
  • BK Viljan / IF Älvéna 1-1 Arvidstorps IK
    Veddige BK 1-9 FC Falkagård
  • FC Falkagård 2-1 Tofta GIF
  • Annebergs IF 1-5 BK Viljan / IF Älvéna
    Unite People FC 3-2 Arvidstorps IK
    Veddige BK 1-3 Frillesås FF
  • Tofta GIF 4-1 Vessigebro BK/ Ätrafors
    BK Viljan / IF Älvéna 5-1 IFK Bänared
    Arvidstorps IK 4-2 Annebergs IF
    Frillesås FF 2-3 Unite People FC

Skytteligan

  • 1.
    Tawa Suebsinsap Arvidstorps IK
    25
  • 2.
    Michael Kant Frillesås FF
    11
  • 2.
    Alexander Johansson BK Viljan / IF Älvéna
    10
  • 2.
    Joar Bergh Frillesås FF
    10
  • 5.
    John Bengtsson BK Viljan / IF Älvéna
    9
  • 5.
    Ahmad Hassan FC Falkagård
    8
  • 5.
    Daniel Hedman Vessigebro BK/ Ätrafors
    8
  • 5.
    Mohamad Asad FC Falkagård
    8
  • 5.
    Mohammad Zein FC Falkagård
    8
  • 10.
    Alaa Eddin Alezzi FC Falkagård
    7
Visa fler