Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 6 Halland norra Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Galtabäcks BK Galtabäck 19 15 3 1 61 48
2 Rinia IF Rinia 19 12 2 5 29 38
3 Kung Karl Bollklubb Kung Karl 19 11 2 6 21 35
4 GoIF Ginsten Ginsten 19 11 1 7 18 34
5 Långås/ Morup Långås/Morup 19 9 5 5 15 32
6 Särö IK Särö 19 8 4 7 6 28
7 Rolfstorp/ Skällinge Rolfst/Skäll 19 8 3 8 6 27
8 Glommens IF Glommen 19 6 6 7 1 24
9 Ätrans FF Ätran 19 7 3 9 -2 24
10 Galgbackens IF Galgbacken 19 7 1 11 -29 22
11 Slöinge GoIF Slöinge 19 2 3 14 -47 9
12 Trönninge BK Trönninge BK 19 1 1 17 -79 4
  • Rinia IF 2-0 Särö IK
  • Kung Karl Bollklubb 1-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 2-0 GoIF Ginsten
    Långås/ Morup 2-2 Glommens IF
    Slöinge GoIF 2-2 Galgbackens IF
  • Trönninge BK 0-4 Galtabäcks BK
  • Galgbackens IF 4-2 Rinia IF
  • Galtabäcks BK 3-0 Ätrans FF
  • Glommens IF 1-6 Kung Karl Bollklubb
  • GoIF Ginsten 6-1 Slöinge GoIF
    Särö IK 1-1 Långås/ Morup
    Rolfstorp/ Skällinge 7-1 Trönninge BK
  • Långås/ Morup 1-1 Ätrans FF
    Glommens IF 1-1 Galtabäcks BK
    Trönninge BK 2-7 Galgbackens IF
    Kung Karl Bollklubb 5-0 GoIF Ginsten
    Rolfstorp/ Skällinge 5-3 Särö IK
  • Rinia IF 4-0 Slöinge GoIF
  • Galgbackens IF 4-1 Rolfstorp/ Skällinge
    Galtabäcks BK 2-0 Rinia IF
  • Slöinge GoIF 1-2 Långås/ Morup
    Ätrans FF 1-2 Kung Karl Bollklubb
  • GoIF Ginsten 4-0 Trönninge BK
    Särö IK 1-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 1-2 Rinia IF
    Glommens IF 1-2 Galgbackens IF
    Trönninge BK 3-2 Ätrans FF
  • Kung Karl Bollklubb 4-1 Slöinge GoIF
    Rolfstorp/ Skällinge 0-1 GoIF Ginsten
  • Särö IK 2-1 Galtabäcks BK
  • Galgbackens IF 1-4 Särö IK
    Rinia IF 5-2 Kung Karl Bollklubb
  • Slöinge GoIF 3-1 Trönninge BK
    Ätrans FF 4-1 Rolfstorp/ Skällinge
    GoIF Ginsten 2-3 Glommens IF
    Galtabäcks BK 2-2 Långås/ Morup
  • Trönninge BK 1-1 Rinia IF
  • Galgbackens IF 0-7 Galtabäcks BK
  • Kung Karl Bollklubb 3-0 Långås/ Morup
    Glommens IF 1-1 Ätrans FF
  • Rolfstorp/ Skällinge 3-1 Slöinge GoIF
    Särö IK 2-3 GoIF Ginsten
  • Rinia IF 6-0 Galgbackens IF
  • Långås/ Morup 6-1 Trönninge BK
  • Slöinge GoIF 1-1 Glommens IF
    GoIF Ginsten 5-2 Galgbackens IF
    Galtabäcks BK 3-1 Kung Karl Bollklubb
    Ätrans FF 0-2 Särö IK
  • Rinia IF 2-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • GoIF Ginsten 0-1 Galtabäcks BK
    Galgbackens IF 1-0 Ätrans FF
  • Trönninge BK 0-1 Kung Karl Bollklubb
  • Särö IK 4-0 Slöinge GoIF
  • Rolfstorp/ Skällinge 3-2 Långås/ Morup
  • Glommens IF 5-1 Rinia IF
  • Slöinge GoIF 1-2 Ätrans FF
  • Kung Karl Bollklubb 5-1 Särö IK
    Långås/ Morup 3-0 Galgbackens IF
  • Rinia IF 3-2 GoIF Ginsten
  • Trönninge BK 0-3 Glommens IF
    Rolfstorp/ Skällinge 0-6 Galtabäcks BK
  • Särö IK 5-2 Trönninge BK
    Glommens IF 2-2 Rolfstorp/ Skällinge
  • GoIF Ginsten 2-3 Långås/ Morup
    Galgbackens IF 1-4 Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK 3-0 Slöinge GoIF
  • Ätrans FF 3-2 Rinia IF
  • Galgbackens IF 5-2 Slöinge GoIF
  • Galtabäcks BK 7-0 Trönninge BK
    Rolfstorp/ Skällinge 2-1 Kung Karl Bollklubb
    Glommens IF 0-3 Långås/ Morup
    GoIF Ginsten 2-1 Ätrans FF
  • Särö IK 5-5 Rinia IF
  • Trönninge BK 1-7 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 0-2 Galtabäcks BK
  • Slöinge GoIF 0-5 GoIF Ginsten
    Kung Karl Bollklubb 3-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 4-3 Särö IK
  • GoIF Ginsten 2-2 Kung Karl Bollklubb
  • Ätrans FF 1-1 Långås/ Morup
  • Särö IK 1-2 Rolfstorp/ Skällinge
  • Galtabäcks BK 5-1 Glommens IF
  • Långås/ Morup 3-1 Slöinge GoIF
    Kung Karl Bollklubb 3-1 Ätrans FF
    Rolfstorp/ Skällinge 10-2 Galgbackens IF
    Glommens IF 0-1 Särö IK
  • Trönninge BK 1-3 GoIF Ginsten
    Rinia IF 0-9 Galtabäcks BK
  • Ätrans FF 5-1 Trönninge BK
    Galgbackens IF 0-2 Glommens IF
  • GoIF Ginsten 2-0 Rolfstorp/ Skällinge
    Slöinge GoIF 1-6 Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK 1-1 Särö IK
  • Rinia IF 4-2 Långås/ Morup
  • Kung Karl Bollklubb 0-4 Rinia IF
    Långås/ Morup 1-3 Galtabäcks BK
  • Särö IK 4-0 Galgbackens IF
    Rolfstorp/ Skällinge 2-3 Ätrans FF
    Glommens IF 2-0 GoIF Ginsten
  • Trönninge BK 0-1 Slöinge GoIF
  • Galgbackens IF 8-1 Trönninge BK
  • Slöinge GoIF 0-6 Rinia IF
  • Galtabäcks BK 8-0 Galgbackens IF
  • Långås/ Morup 1-0 Kung Karl Bollklubb
    GoIF Ginsten 3-0 Särö IK
    Slöinge GoIF 1-1 Rolfstorp/ Skällinge
  • Ätrans FF 2-1 Glommens IF
  • Rinia IF 13-0 Trönninge BK
  • Glommens IF 6-0 Slöinge GoIF
    Kung Karl Bollklubb 2-4 Galtabäcks BK
    Särö IK 3-1 Ätrans FF
  • Trönninge BK 0-7 Långås/ Morup
    Rolfstorp/ Skällinge 1-5 Rinia IF
    Galgbackens IF 1-5 GoIF Ginsten
  • Galtabäcks BK GoIF Ginsten
    Slöinge GoIF Särö IK
    Långås/ Morup Rolfstorp/ Skällinge
    Kung Karl Bollklubb Trönninge BK
  • Rinia IF Glommens IF
    Ätrans FF Galgbackens IF
  • Galgbackens IF Långås/ Morup
  • GoIF Ginsten Rinia IF
    Ätrans FF Slöinge GoIF
  • Glommens IF Trönninge BK
    Särö IK Kung Karl Bollklubb
    Galtabäcks BK Rolfstorp/ Skällinge
  • Rinia IF Ätrans FF
    Långås/ Morup GoIF Ginsten
    Kung Karl Bollklubb Galgbackens IF
    Trönninge BK Särö IK
    Rolfstorp/ Skällinge Glommens IF
    Slöinge GoIF Galtabäcks BK

Skytteligan

  • 1.
    Daniel Bengtsson Rolfstorp/ Skällinge
    29
  • 2.
    Emil Hansson Galtabäcks BK
    28
  • 2.
    Ekrem Osmani Rinia IF
    13
  • 2.
    Kristoffer Degerlund Galgbackens IF
    13
  • 5.
    Negjat Lika Rinia IF
    12
  • 5.
    Tony Karlsson Kung Karl Bollklubb
    12
  • 7.
    Fredrik Gustafsson Galgbackens IF
    10
  • 7.
    Jonathan Ekvall Galtabäcks BK
    10
  • 9.
    Andreas Juthage Särö IK
    8
  • 9.
    Fredrik Isaksson Långås/ Morup
    8
Visa fler