Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 5 Halland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Derome BK / Åskloster Derome/Åsklost 18 14 2 2 31 44
2 Väröbacka GIF Väröbacka 18 12 2 4 21 38
3 Bua IF Bua 18 10 4 4 7 34
4 Alets IK Alet 18 10 1 7 12 31
5 IF Böljan Falkenberg Böljan 18 8 1 9 1 25
6 HÅFF HåFF 18 7 2 9 -5 23
7 Löftadalens IF Löftadalen 18 7 2 9 -11 23
8 IF Centern Centern 18 7 1 10 4 22
9 IS Halmia Academy Halmia Acad 18 6 3 9 -7 21
10 Träslövsläge IF Träslövsläge 18 6 3 9 -16 21
11 Grimetons IK Grimeton 18 5 2 11 -28 17
12 FC Astrio FC Astrio 18 4 1 13 -9 13
  • Väröbacka GIF 1-0 Grimetons IK
    IS Halmia Academy 1-2 Löftadalens IF
  • IF Böljan Falkenberg 0-2 Alets IK
  • HÅFF 1-4 FC Astrio
    IF Centern 0-3 Derome BK / Åskloster
  • Träslövsläge IF 1-4 Bua IF
  • FC Astrio 0-1 IF Böljan Falkenberg
    Alets IK 2-1 IF Centern
    Löftadalens IF 4-1 HÅFF
  • Grimetons IK 1-0 Träslövsläge IF
    Bua IF 2-2 IS Halmia Academy
    Derome BK / Åskloster 2-0 Väröbacka GIF
  • Träslövsläge IF 2-1 FC Astrio
    Väröbacka GIF 1-0 Löftadalens IF
    IF Centern 2-2 IS Halmia Academy
    IF Böljan Falkenberg 0-2 HÅFF
    Derome BK / Åskloster 1-2 Bua IF
    Grimetons IK 2-5 Alets IK
  • Löftadalens IF 2-1 Träslövsläge IF
  • HÅFF 2-0 IF Centern
    FC Astrio 4-5 Grimetons IK
    Alets IK 2-0 Derome BK / Åskloster
  • Bua IF 1-3 IF Böljan Falkenberg
  • IS Halmia Academy 3-4 Väröbacka GIF
  • Alets IK 5-2 Bua IF
  • Väröbacka GIF 1-1 HÅFF
    Derome BK / Åskloster 2-0 FC Astrio
  • Träslövsläge IF 3-2 IS Halmia Academy
    IF Centern 2-0 IF Böljan Falkenberg
  • Grimetons IK 0-2 Löftadalens IF
  • IS Halmia Academy 1-2 Grimetons IK
  • IF Böljan Falkenberg 1-3 Väröbacka GIF
    Löftadalens IF 3-3 Derome BK / Åskloster
    FC Astrio 1-2 Alets IK
    Bua IF 5-2 IF Centern
  • HÅFF 5-0 Träslövsläge IF
  • Väröbacka GIF 1-2 Derome BK / Åskloster
  • Träslövsläge IF 1-2 IF Böljan Falkenberg
    Alets IK 0-2 Löftadalens IF
    Grimetons IK 3-2 HÅFF
  • Väröbacka GIF 2-1 IF Centern
    FC Astrio 0-1 Bua IF
  • Derome BK / Åskloster 2-0 IS Halmia Academy
  • IS Halmia Academy 2-3 Alets IK
    Löftadalens IF 2-4 FC Astrio
    Bua IF 5-0 Väröbacka GIF
    IF Böljan Falkenberg 3-3 Grimetons IK
  • IF Centern 4-0 Träslövsläge IF
  • HÅFF 0-5 Derome BK / Åskloster
  • Löftadalens IF 2-4 Bua IF
    Träslövsläge IF 3-3 Väröbacka GIF
  • Alets IK 4-1 HÅFF
  • FC Astrio 1-2 IS Halmia Academy
    Derome BK / Åskloster 3-0 IF Böljan Falkenberg
  • Grimetons IK 0-3 IF Centern
  • Väröbacka GIF 3-2 Alets IK
  • Träslövsläge IF 2-4 Derome BK / Åskloster
    IF Centern 4-2 FC Astrio
    IF Böljan Falkenberg 0-1 Löftadalens IF
  • HÅFF 2-2 IS Halmia Academy
  • Grimetons IK 0-1 Bua IF
  • Derome BK / Åskloster 6-0 Grimetons IK
    IS Halmia Academy 2-1 IF Böljan Falkenberg
    Löftadalens IF 2-8 IF Centern
    Bua IF 2-5 HÅFF
  • FC Astrio 1-3 Väröbacka GIF
    Alets IK 2-3 Träslövsläge IF
  • Derome BK / Åskloster 3-0 IF Centern
    Alets IK 0-2 IF Böljan Falkenberg
    FC Astrio 6-3 HÅFF
    Löftadalens IF 2-3 IS Halmia Academy
  • Bua IF 2-2 Träslövsläge IF
  • Grimetons IK 0-4 Väröbacka GIF
  • IF Centern 0-1 Alets IK
  • IF Böljan Falkenberg 4-2 FC Astrio
  • HÅFF 2-1 Löftadalens IF
    Träslövsläge IF 4-4 Grimetons IK
    IS Halmia Academy 0-1 Bua IF
  • IS Halmia Academy 2-0 IF Centern
  • FC Astrio 1-3 Träslövsläge IF
    Löftadalens IF 0-8 Väröbacka GIF
    Bua IF 1-1 Derome BK / Åskloster
    Alets IK 4-0 Grimetons IK
  • HÅFF 0-1 IF Böljan Falkenberg
  • Väröbacka GIF 7-1 IS Halmia Academy
  • Grimetons IK 2-1 FC Astrio
    Derome BK / Åskloster 1-0 Alets IK
    IF Centern 3-5 HÅFF
  • IF Böljan Falkenberg 1-2 Bua IF
  • Träslövsläge IF 3-1 Löftadalens IF
  • Löftadalens IF 5-2 Grimetons IK
    IF Böljan Falkenberg 4-2 IF Centern
  • HÅFF 2-4 Väröbacka GIF
    Bua IF 1-0 Alets IK
  • FC Astrio 0-1 Derome BK / Åskloster
    IS Halmia Academy 2-1 Träslövsläge IF
  • Väröbacka GIF 4-1 IF Böljan Falkenberg
    Träslövsläge IF 2-0 HÅFF
  • Derome BK / Åskloster 2-1 Löftadalens IF
    IF Centern 5-1 Bua IF
    Alets IK 0-1 FC Astrio
  • Grimetons IK 0-3 IS Halmia Academy
  • IF Centern 3-0 Väröbacka GIF
  • HÅFF 3-0 Grimetons IK
  • IF Böljan Falkenberg 8-1 Träslövsläge IF
  • Bua IF 1-1 FC Astrio
    Löftadalens IF 1-1 Alets IK
  • IS Halmia Academy 1-3 Derome BK / Åskloster
  • Träslövsläge IF IF Centern
  • Derome BK / Åskloster HÅFF
    Alets IK IS Halmia Academy
    Väröbacka GIF Bua IF
  • FC Astrio Löftadalens IF
    Grimetons IK IF Böljan Falkenberg
  • IF Böljan Falkenberg Derome BK / Åskloster
  • IF Centern Grimetons IK
    Bua IF Löftadalens IF
  • Väröbacka GIF Träslövsläge IF
    IS Halmia Academy FC Astrio
    HÅFF Alets IK
  • FC Astrio IF Centern
    Alets IK Väröbacka GIF
    Löftadalens IF IF Böljan Falkenberg
  • IS Halmia Academy HÅFF
    Derome BK / Åskloster Träslövsläge IF
    Bua IF Grimetons IK
  • IF Böljan Falkenberg IS Halmia Academy
    IF Centern Löftadalens IF
    Väröbacka GIF FC Astrio
    Träslövsläge IF Alets IK
    Grimetons IK Derome BK / Åskloster
    HÅFF Bua IF

Skytteligan

  • 1.
    Hans-Erik Månsson Väröbacka GIF
    21
  • 2.
    Robin Sundqvist Bua IF
    19
  • 2.
    Johan Carlsson Väröbacka GIF
    9
  • 2.
    Johan Sjögren IS Halmia Academy
    9
  • 5.
    Anton Rickardsson Träslövsläge IF
    8
  • 5.
    Hampus Gegö IS Halmia Academy
    8
  • 5.
    Viktor Andersson Väröbacka GIF
    8
  • 8.
    Carl Gottfridsson IF Centern
    7
  • 8.
    Anton Lundahl FC Astrio
    6
  • 8.
    Benjamin Kulhanek Ancar Alets IK
    6
Visa fler