Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 4 Halland Dam

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Ullareds IK Ullared 16 16 0 0 89 48
2 Kornhult/ Hishult FF Kornhult/Hish 16 10 1 5 7 31
3 Tofta GoIF Tofta 16 8 4 4 9 28
4 SRG Himledalen Himledalen 16 7 2 7 0 23
5 Vapnö IF Vapnö 16 6 4 6 -9 22
6 VGLT VGLT 16 4 4 8 -18 16
7 Getinge/Slöinge Getinge/Slöi 16 3 5 8 -24 14
8 Våxtorp/ Hasko Våxtorp/Hasko 16 3 4 9 -21 13
9 WRY WRY 16 2 2 12 -33 8
  • SRG Himledalen 1-2 Tofta GoIF
  • Kornhult/ Hishult FF 4-0 Vapnö IF
  • Våxtorp/ Hasko 4-1 WRY
  • VGLT 3-0 Getinge/Slöinge
  • Ullareds IK 6-0 SRG Himledalen
    WRY 1-4 Kornhult/ Hishult FF
  • Tofta GoIF 3-2 VGLT
  • Getinge/Slöinge 2-4 Våxtorp/ Hasko
  • VGLT 0-2 Kornhult/ Hishult FF
  • Våxtorp/ Hasko 1-1 Vapnö IF
  • Getinge/Slöinge 1-10 Ullareds IK
    Tofta GoIF 3-3 WRY
  • WRY 2-1 SRG Himledalen
    Ullareds IK 1-0 Tofta GoIF
  • Kornhult/ Hishult FF 1-0 Våxtorp/ Hasko
  • Vapnö IF 3-3 Getinge/Slöinge
  • Getinge/Slöinge 2-3 Kornhult/ Hishult FF
  • Tofta GoIF 0-0 Vapnö IF
    VGLT 1-1 SRG Himledalen
  • Ullareds IK 4-0 WRY
  • Kornhult/ Hishult FF 5-3 Tofta GoIF
    WRY 3-0 VGLT
  • SRG Himledalen 1-0 Våxtorp/ Hasko
  • Vapnö IF 2-8 Ullareds IK
  • Ullareds IK 6-0 Kornhult/ Hishult FF
  • Vapnö IF 2-0 WRY
  • Våxtorp/ Hasko 1-1 VGLT
  • Getinge/Slöinge 3-3 SRG Himledalen
  • Kornhult/ Hishult FF 1-3 Ullareds IK
  • VGLT 0-9 Ullareds IK
  • Våxtorp/ Hasko 1-1 Tofta GoIF
    SRG Himledalen 5-0 Vapnö IF
  • Getinge/Slöinge 4-3 WRY
  • Kornhult/ Hishult FF 4-0 SRG Himledalen
    Ullareds IK 7-0 Våxtorp/ Hasko
  • Vapnö IF 2-1 VGLT
    Tofta GoIF 3-3 Getinge/Slöinge
  • WRY 1-3 Våxtorp/ Hasko
  • Getinge/Slöinge 1-2 VGLT
    Tofta GoIF 1-0 SRG Himledalen
  • SRG Himledalen 2-3 Ullareds IK
    VGLT 1-0 Tofta GoIF
    Våxtorp/ Hasko 0-2 Getinge/Slöinge
  • Kornhult/ Hishult FF 4-3 WRY
  • Kornhult/ Hishult FF 1-0 VGLT
    Vapnö IF 5-0 Våxtorp/ Hasko
  • Ullareds IK 10-1 Getinge/Slöinge
  • Getinge/Slöinge 3-2 Vapnö IF
    Våxtorp/ Hasko 1-2 Kornhult/ Hishult FF
  • SRG Himledalen 4-1 WRY
  • WRY 0-9 Ullareds IK
  • SRG Himledalen 4-0 VGLT
  • Vapnö IF 0-2 Tofta GoIF
    Kornhult/ Hishult FF 2-2 Getinge/Slöinge
  • VGLT 6-1 WRY
  • Ullareds IK 5-1 Vapnö IF
  • Våxtorp/ Hasko 1-2 SRG Himledalen
  • VGLT 2-2 Våxtorp/ Hasko
    WRY 0-1 Vapnö IF
  • SRG Himledalen 2-1 Getinge/Slöinge
  • WRY 1-4 Tofta GoIF
  • Tofta GoIF 0-3 Ullareds IK
  • Vapnö IF 3-1 Kornhult/ Hishult FF
  • WRY 2-2 Getinge/Slöinge
    Vapnö IF 2-0 SRG Himledalen
  • Ullareds IK 7-0 VGLT
    Tofta GoIF 2-0 Kornhult/ Hishult FF
  • Tofta GoIF 4-0 Våxtorp/ Hasko
  • Getinge/Slöinge 1-3 Tofta GoIF
    SRG Himledalen 1-0 Kornhult/ Hishult FF
    VGLT 2-2 Vapnö IF
    Våxtorp/ Hasko 1-7 Ullareds IK