Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det.

Om Cookies
Prova

Ligg på Plus från start - hela innehållet för 1 kr Fri tillgång till all lokaljournalistik.

Division 3 sydvästra Götaland Herr

Tabell

Pos Lag M V O F +/- P
1 Onsala BK Onsala 20 17 1 2 48 52
2 Stafsinge IF Stafsinge 20 13 3 4 7 42
3 Gnosjö IF Gnosjö 20 9 5 6 3 32
4 Lerkils IF Lerkil 20 10 1 9 3 31
5 Snöstorp Nyhem FF Snöstorp/Nyh 20 8 5 7 1 29
6 Kållered SK Kållered 20 8 3 9 10 27
7 Skene IF Skene 20 8 3 9 0 27
8 Laholms FK Laholm 20 6 7 7 -7 25
9 BK Astrio Astrio 20 7 3 10 3 24
10 Vejby IF Vejby 20 5 6 9 -1 21
11 Bredaryd Lanna IK Bredaryd/L 20 5 2 13 -29 17
12 Askims IK Askim 20 4 1 15 -38 13
  • Askims IK 0-1 Stafsinge IF
  • Kållered SK 2-1 Vejby IF
    Gnosjö IF 3-3 Snöstorp Nyhem FF
    Skene IF 0-1 Bredaryd Lanna IK
    Lerkils IF 4-0 BK Astrio
  • Laholms FK 1-4 Onsala BK
  • Onsala BK 2-1 Kållered SK
    Stafsinge IF 2-1 Laholms FK
    Snöstorp Nyhem FF 2-2 Skene IF
    Vejby IF 0-1 Lerkils IF
    Bredaryd Lanna IK 5-0 Askims IK
    BK Astrio 0-5 Gnosjö IF
  • Kållered SK 1-2 Stafsinge IF
  • Askims IK 0-3 Snöstorp Nyhem FF
    Vejby IF 2-2 BK Astrio
    Laholms FK 4-3 Bredaryd Lanna IK
    Skene IF 1-3 Gnosjö IF
    Lerkils IF 1-0 Onsala BK
  • Snöstorp Nyhem FF 1-3 Laholms FK
    Stafsinge IF 3-1 Lerkils IF
  • Onsala BK 3-0 Vejby IF
    Gnosjö IF 2-1 Askims IK
    BK Astrio 0-1 Skene IF
    Bredaryd Lanna IK 0-3 Kållered SK
  • Lerkils IF 3-0 Bredaryd Lanna IK
    Askims IK 0-5 Skene IF
  • Onsala BK 2-0 BK Astrio
    Vejby IF 0-6 Stafsinge IF
  • Kållered SK 4-1 Snöstorp Nyhem FF
    Laholms FK 1-1 Gnosjö IF
  • Stafsinge IF 0-3 Onsala BK
    Gnosjö IF 3-1 Kållered SK
    Snöstorp Nyhem FF 3-1 Lerkils IF
    BK Astrio 3-2 Askims IK
    Skene IF 1-1 Laholms FK
    Bredaryd Lanna IK 2-1 Vejby IF
  • Stafsinge IF 1-3 BK Astrio
  • Vejby IF 6-1 Snöstorp Nyhem FF
  • Onsala BK 4-0 Bredaryd Lanna IK
    Kållered SK 4-0 Skene IF
    Laholms FK 2-1 Askims IK
    Lerkils IF 0-3 Gnosjö IF
  • Askims IK 2-4 Kållered SK
  • Skene IF 0-2 Lerkils IF
    BK Astrio 0-0 Laholms FK
  • Gnosjö IF 2-2 Vejby IF
    Snöstorp Nyhem FF 1-4 Onsala BK
    Bredaryd Lanna IK 0-2 Stafsinge IF
  • Stafsinge IF 3-1 Snöstorp Nyhem FF
  • Kållered SK 1-1 Laholms FK
  • Lerkils IF 1-4 Askims IK
  • Onsala BK 6-1 Gnosjö IF
    Bredaryd Lanna IK 2-1 BK Astrio
  • Vejby IF 3-2 Skene IF
  • Snöstorp Nyhem FF 2-2 Bredaryd Lanna IK
  • Askims IK 3-2 Vejby IF
    Gnosjö IF 6-6 Stafsinge IF
    Kållered SK 5-1 BK Astrio
    Laholms FK 1-2 Lerkils IF
    Skene IF 1-3 Onsala BK
  • Lerkils IF 0-0 Kållered SK
    BK Astrio 3-4 Snöstorp Nyhem FF
  • Bredaryd Lanna IK 0-1 Gnosjö IF
    Onsala BK 4-2 Askims IK
    Vejby IF 3-3 Laholms FK
    Stafsinge IF 1-0 Skene IF
  • Kållered SK 0-1 Onsala BK
    Snöstorp Nyhem FF 2-3 Gnosjö IF
  • Askims IK 3-1 Bredaryd Lanna IK
    Skene IF 0-2 Snöstorp Nyhem FF
    Gnosjö IF 1-2 BK Astrio
    Laholms FK 1-3 Stafsinge IF
    Lerkils IF 1-4 Vejby IF
  • Bredaryd Lanna IK 4-1 Skene IF
  • Stafsinge IF 2-2 Askims IK
    Onsala BK 1-0 Laholms FK
    Vejby IF 2-0 Kållered SK
    BK Astrio 2-3 Lerkils IF
  • Stafsinge IF 2-1 Kållered SK
    Onsala BK 5-0 Lerkils IF
    Gnosjö IF 0-4 Skene IF
    Snöstorp Nyhem FF 4-1 Askims IK
    BK Astrio 2-1 Vejby IF
    Bredaryd Lanna IK 0-0 Laholms FK
  • Lerkils IF 6-1 Stafsinge IF
  • Kållered SK 2-1 Bredaryd Lanna IK
    Askims IK 2-1 Gnosjö IF
    Vejby IF 2-2 Onsala BK
    Laholms FK 1-1 Snöstorp Nyhem FF
    Skene IF 4-3 BK Astrio
  • Stafsinge IF 2-1 Vejby IF
    BK Astrio 0-2 Onsala BK
    Skene IF 2-1 Askims IK
    Gnosjö IF 2-3 Laholms FK
    Snöstorp Nyhem FF 2-2 Kållered SK
    Bredaryd Lanna IK 0-5 Lerkils IF
  • Onsala BK 2-3 Stafsinge IF
    Kållered SK 1-3 Gnosjö IF
    Askims IK 0-9 BK Astrio
    Laholms FK 1-3 Skene IF
    Vejby IF 5-0 Bredaryd Lanna IK
    Lerkils IF 1-3 Snöstorp Nyhem FF
  • Askims IK 2-5 Laholms FK
    Gnosjö IF 3-2 Lerkils IF
    Snöstorp Nyhem FF 2-0 Vejby IF
    BK Astrio 1-1 Stafsinge IF
    Skene IF 3-0 Kållered SK
    Bredaryd Lanna IK 0-7 Onsala BK
  • Kållered SK 8-2 Askims IK
  • Stafsinge IF 3-2 Bredaryd Lanna IK
    Onsala BK 5-2 Snöstorp Nyhem FF
    Vejby IF 3-3 Gnosjö IF
    Laholms FK 0-6 BK Astrio
    Lerkils IF 0-1 Skene IF
  • Askims IK 4-6 Lerkils IF
  • Gnosjö IF 0-3 Onsala BK
    Snöstorp Nyhem FF 6-1 Stafsinge IF
    BK Astrio 6-1 Bredaryd Lanna IK
    Laholms FK 2-1 Kållered SK
    Skene IF 2-2 Vejby IF
  • Stafsinge IF Gnosjö IF
    Onsala BK Skene IF
    BK Astrio Kållered SK
    Vejby IF Askims IK
    Bredaryd Lanna IK Snöstorp Nyhem FF
    Lerkils IF Laholms FK
  • Kållered SK Lerkils IF
    Laholms FK Vejby IF
    Askims IK Onsala BK
    Skene IF Stafsinge IF
    Gnosjö IF Bredaryd Lanna IK
    Snöstorp Nyhem FF BK Astrio

Skytteligan

  • 1.
    Gustav Lundgren Onsala BK
    19
  • 1.
    Jasmin Barucic Snöstorp Nyhem FF
    19
  • 3.
    Jesper Carlsson Stafsinge IF
    17
  • 3.
    Oliver Nåfors Onsala BK
    17
  • 3.
    Stephan Olsson Vejby IF
    17
  • 6.
    Behar Ferizi Gnosjö IF
    16
  • 6.
    Arber Hasani Gnosjö IF
    10
  • 6.
    Jesper Claesson Gnosjö IF
    10
  • 6.
    Nicholas Bredöl Lerkils IF
    10
  • 6.
    Niklas de Broen Kållered SK
    10
Visa fler